Walking Program ®

  • Walking Program ® je výsledkem poptávky po nových tréninkových metodách - zábavných a výrazně odlišných od těch již zavedených.

 

  • Walking Program ® je skvělou náhražkou klasické procházky. Cvičení probíhá na speciálním chodícím páse, jehož rychlost je řízena Vašim pohybem. Díky udržování rovnováhy při pohybu posílíte velmi dobře i vnitřní svaly těla.

 

  • Walking Program ® je nejinovativnější vzdělávací program, který je syntézou zkušenosti odborníků ve světě fitness, sportovních lékařů a fyzioterapeutů. Svým charakterem Walking Program ® představuje cvičení, které se hravě naučíte, je vhodný pro všechny věkové kategorie a pokryje potřeby začátečníků, pokročilých i vrcholových sportovců. Je dokonalým nástrojem k udržení fyzické kondice, podpoře a doplnění programu hubnutí, sportovní rehabilitaci poúrazových stavů a prevenci nemocí souvisejících se stárnutím. V neposlední řadě výrazně přispívá k udržení pohody.

 

  • Walking Program ® je přirozenou evolucí v kardiovaskulárním tréninku, je zábavný, zlepšuje dech, umožní Vám spálit více tuku! Představuje hodinovou pohybovou aktivitu - 45-minutovou chůzi do rytmu na setrvačních pásech při které nechybí ani trochu choreografie a  je doplněn 15-ti minutovým protažením.

 

Přijďte vyzkoušet náš Walking Program ®, budete se cítit skvěle a určitě si ho zamilujete!

 

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.